USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Rustica Ica Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Casa Rustica Villa

ex. Casa Rústica

Vroegtijdige boeking
2026-09-27
2026-09-28

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

13

Casa Rustica Villa


Deze gesitueerde in Ica Casa Rustica Villa is gesitueerd op 25 minuten lopen van het Volcan Park en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.

Dit vakantiehuis biedt een welgelegen locatie op afstand van 4 km van de Huacachina, terwijl natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Huacachina-lagune op 4,1 km afstand liggen. Las Dunas de la Huacachina is op een rijafstand van 10 minuten van deze villa gesitueerd.

Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een kitchenette van deze accommodatie. Peru sabe, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt op 2 km afstand.


Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 13:00 tot 15:00
Uitchecken: van 08:00 tot 09:00

Veelgestelde vragen

  • ❓

    Is er Wi-Fi in Casa Rustica Villa?

    Ja, Casa Rustica Villa biedt WiFi aan.
  • ❓

    Is er een keuken in Casa Rustica Villa?

    Een kitchenette maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Rustica Villa.
  • ❓

    Mogen we onze huisdieren meenemen naar Casa Rustica Villa?

    Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Casa Rustica Villa.
  • ❓

    Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa Rustica Villa?

    Enkele van de beste bezienswaardigheden in Ica zijn de Huacachina-lagune en Museo Científico Javier Cabrera, die respectievelijk op 4 en 2 km van Casa Rustica Villa liggen. Daarnaast is het Plaza de Armas (2,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-09-27
2026-09-28

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Casa Rustica Villa, Peru

San Joaquin, Ica, Peru

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © ica-peru-hotels.com

All rights reserved